
GE Marquette kompatibilni EKG kabel 3-LD
Kompatibilno: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, „MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solar 3000, Tram 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj 600, Tramvaj 800, Unity Systems "
Uvjeti plaćanja: 100% depozit prije T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, Fedex, EMS, TNT, morskim putem
Vrijeme isporuke: 1-7 radnih dana (ovisi o vašoj količini)
MOQ: 20 kom
Opis
GE Marquette kompatibilni EKG kabel 3-LD
Kompatibilno: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems," MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solar 3000, Tram 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj 600, Tramvaj 800, Unity Systems"
Uvjeti plaćanja: 100% depozit prije T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, Fedex, EMS, TNT, morskim putem
Vrijeme isporuke: 1-7 radnih dana (ovisi o vašoj količini)
MOQ: 20 kom
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | siva |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Kabelski kabel | 3 vodi |
| Dužina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dužina olovnog kabla | 0.9m |
| Konektor za instrument | Ravni 11-pinski GE priključak |
| Priključak za strpljivi kraj | isječak |
| Težina | 120g |
| Garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: ge marquette kompatibilni ekg kabel 3-ld, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







