
GE 11 pin 5 olovni EKG kabel prtljažnika
Katalog: EKG
Tip proizvoda: EKG glavni kabel
Mininum količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE / ISO13485
Cijena: Pregovaranje
Opis
GE 11 pin 5 olovni EKG kabel prtljažnika
Mjesto porijekla:kina
Uslovi plaćanja:100% T / T, Western Union, Paypal
Način dostave:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak, 7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
SupplyAbility:600kom nedeljno
Specifikacije:
* Temperatura okoline: 0 do 40 ° C (32 do 104 ° F)
* Relativna vlažnost: 0% do 80%
* Hiperbarični pritisak: 86 kPa-106kPa
* Materijali: visokokvalitetni kabel TPU jakne, dužine 0,9 m, siv; zlatna ploča na ugriz
Detalji o proizvodu:
| Ime proizvoda | EKG glavni kabel |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Boja kabla | siva |
| Dužina kabla | 2.4m |
| Materijal kabela | TPU jakna |
| Prečnik olovnog kabla | 5mm |
| Konektor instrumenta | 11 pin |
| Konektor za pacijenta | 5 potencijalnih klijenata |
| Težina | 300G |
| Tip | EKG glavni kabel |
| Paket | Pakovanje od 1 komada u PE vrećici, a zatim stavite u 1 karton. |
| Veličina jednog paketa | 16X10X1 cm |
| Garancija | 12 mjeseci |
O nama:
Mi smo profesionalni proizvođač u kontinentalnoj Kini, imamo sjajne marke spo2 senzora, EKG kabela i olovne žice, EKG kabela i olovne žice, NIBP manžetne, IBP kabela, temperaturne sonde, holter kabela i olovne žice, zamjenske medicinske baterije itd.

Popularni tagovi: ge 11 pinski 5 olovni kabel ECG u prtljažniku, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Normalno AAMI, Mindray Datascope, Spacelabs, Welch A...
-

Mindray Datascope Okrugli 12-pinski ECG kabel prtlja...
-

ECG kabel za prtljažnik kompatibilan s Dragerom
-

USB pretvarač kabela sa 5-vodičkim EKG adapterom za ...
-

AAMI ECG kabl prtljažnika okrugli 6Pin konektor
-

Nihon Kohden kompatibilni EKG kabl za prtljažnik

