
Mindray kompatibilni kabel prtljažnika
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana (zavisi od vaše količine)
Uvjeti plaćanja: 100% T / T depozit, Western Union
Način dostave: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, morskim putem
MOQ: 5 kom
Opis
Ako tražite kabl za magnet kompatibilan sa mindray-om, slobodno se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i odličnu uslugu. Budite sigurni da kupujete naše kvalitetne proizvode.
Mindray kompatibilni kabel prtljažnika
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana (zavisi od vaše količine)
Uvjeti plaćanja: 100% T / T depozit, Western Union
Način dostave: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, morskim putem
MOQ: 5 kom
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | siva |
| Dužina kabla | 2.4m |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Konektor za instrument | Okrugli 12 Pin zelen mužjak |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Standardni | AHA / IEC |
| Težina | 300g |
| Garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: mindray kompatibilni kabel kabela, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







