Spacelabs kompatibilan EKG EKG kabl za trunk 5/10 odvoda - 700-0008-10
Katalog: EKG
Vrsta proizvoda: EKG kabl za magistralu
Minimalna količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE/ISO13485
Cijena: po dogovoru
Opis
Spacelabs kompatibilan EKG EKG trunk kabel 5/10 odvoda
Kompatibilnost:
| Proizvođač | Model |
|---|---|
| Spacelabs |
8100, 90309, 90367, 90367 Ultraview, 90369, 90369 Ultraview, 90492, 90496, 90496 Ultraview, 91220 mCare 300, 91369, 91369, 914396, Ultraview, 914396, 914396 |
Tehničke specifikacije:
| Kategorija | EKG |
|---|---|
| Certifikati | FDA, CE, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS usklađen |
| Distalni konektor | Okrugli, 17-pin konektor, ključ |
| Proksimalni konektor | Din-Style konektor |
| Bez lateksa | Da |
| Boja olovnog kabla | siva |
| Prečnik olovnog kabla | 4 mm |
| Materijal olovnog kabla | TPU jakna |
| Kodiranje u boji olova | AHA |
| Lead Number | 3 |
| Vrsta pakovanja | Torba |
| Jedinica pakovanja | 1 |
| Patient Size | Odrasli/Pedijatrijski |
| Otpor | 1K Ohms |
| Sterilno | br |
| Ukupna dužina kabla | 8 ft |
| Boja kabla za prtljažnik | siva |
| Materijal kabla za prtljažnik | TPU jakna |
| Garancija | 6 mjeseci |
| Težina | 0.4lb |


Inspekcija
svaka EKG žica će biti pregledana kako bi se potvrdilo da ima dobre performanse.



Popularni tagovi: spacelabs kompatibilan EKG EKG trunk kabel 5/10lead - 700-0008-10, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti













