
Lifepak EKG kabel Leadwire 3 vodiča
Kompatibilnost: Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20
Katalog: EKG
Tip proizvoda: EKG kablovska žica
Mininum količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE / ISO13485
Cijena: Pregovaranje
Opis
Lifepak EKG kabel Leadwire 3 vodiča
Mjesto porijekla:kina
Uslovi plaćanja:100% T / T, Western Union, Paypal
Način dostave:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak, 7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
SupplyAbility:600kom nedeljno
Specifikacije:
* Temperatura okoline: 0 do 40 ° C (32 do 104 ° F)
* Relativna vlažnost: 0% do 80%
* Hiperbarični pritisak: 86 kPa-106kPa
* Materijali: Visokokvalitetni kabel TPU jakne, dužine 3m, siv
Detalji o proizvodu:
| Ime proizvoda | EKG kablovska žica |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Kompatibilnost | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20 |
| Boja kabla | siva |
| Dužina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dužina kabla | 0.9m |
| Materijal kabela | TPU jakna |
| Prečnik olovnog kabla | 2.6mm |
| Konektor instrumenta | 12 pin |
| Konektor za pacijenta | Snap |
| Standard | AHA |
| Broj potencijalnog klijenta | 3 vodi |
| Težina | 300G |
| Tip | EKG kabel |
| Paket | Paket od 1 komada u PE vrećici, a zatim stavite u 1 karton |
| Garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: lifepak ecg kablovski kablovski kablovi 3 vodiča, proizvođači, dobavljači, fabrika, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

stabilna kvaliteta Colin 5lead EKG kabel, IEC / AHA,...
-

Philips 12pin M2475b, m1205a 3lead EKG kabel
-

Kvalitetno kompatibilno Datascope, spacelabs, colin,...
-

Nihon Kohden jednodijelni EKG kabelski pretvarač 5 v...
-

Jednodijelni EKG kabelski pretvarač kompatibilan sa ...
-

GE Healthcare EKG pretvarač 3 vodi na pucanje

