Medtronički Physio-Control ECG kabl
Termin za plaćanje: T-T, Zapadna Unija
Metoda isporuke: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morem
Vrijeme dostave: 1-7 radnih dana
10 PCS.
Opis
Ako tražite medtronički, "EKG-Control" ekstazi, dobrodošli da kontaktirate našu fabriku. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, nudimo vam ne najjeftiniju nego konkurentnu cijenu i odličnu službu. Molim vas, budite uvjereni da kupite naše proizvode.
Medtronički Physio-Control ECG kabl
Termin za plaćanje: T-T, Zapadna Unija
Metoda isporuke: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morem
Vrijeme dostave: 1-7 radnih dana
10 PCS.
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | Sivi |
| Dužina kabla za prtljažnik | 2,7m |
| Dužina glavnog kabla | 0,9 m |
| Materijal za kablovsku | TPU jakna |
| Klasifikacija instrumenta | klase II |
| Konektor instrumenta | Okruglo, 12-PIN konektor, |
| Konektor završnih pacijenata | Trgni |
| Trag kabla | 3 kontakta |
| Otpor | 10K Ohms |
| Garanciju | 1 godinu |

Popularni tagovi: medtronički physio-Control EKG kabl, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti









