
Medtronic fizio-kontrolni EKG kabel
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Opis
Ako tražite medtronic fizio-kontrolni ekg kabel, slobodno se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i odličnu uslugu. Budite sigurni da kupujete naše kvalitetne proizvode.
Medtronic fizio-kontrolni EKG kabel
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | EKG kabl |
| Boja kabla | siva |
| Dužina kabla | 3.6m |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Priključak za instrumente | Okrugli, 12-polni konektor, taster |
| Krajnji terminal pacijenta | snap |
| Težina | 120g |
| Garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: medtronic fizio-kontrolni ekg kabel, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







