Mindray 7-polna EKG olovna žica AHA 5 vodi
Kompatibilna marka: Mindray
Katalog: Holter EKG kabel
Tip proizvoda: EKG Holter kabel
Mininum količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE / ISO13485
Cijena: Pregovaranje
Opis
Mindray 7-polna EKG olovna žica AHA 5 vodi
Mjesto porijekla:kina
Uslovi plaćanja:100% T / T, Western Union, Paypal
Način dostave:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak, 7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
SupplyAbility:600kom nedeljno
Specifikacije:
* Temperatura okoline: 0 do 40 ° C (32 do 104 ° F)
* Relativna vlažnost: 0% do 80%
* Hiperbarični pritisak: 86 kPa-106kPa
* Materijali: Visokokvalitetni kabel TPU jakne, dužine 1,2, sivi; zlatna ploča na ugriz
Detalji o proizvodu:
| Ime proizvoda | EKG Holter kabelski vod |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Boja kabla | siva |
| Kablovski vodiči | 5-vod |
| Dužina kabla | 0.9m |
| Materijal kabela | TPU jakna |
| Prečnik olovnog kabla | 2mm |
| Konektor instrumenta | 7 pin |
| Konektor za pacijenta | Snap |
| Težina | 100G |
| Tip | EKG olovna žica |
| Standard | AHA |
| Paket | Paket od 1 komada u PE vrećici, a zatim stavite u 1 karton. |
| Veličina jednog paketa | 16X10X1 cm |
| Garancija | 12 mjeseci |
O nama:
Mi smo profesionalni proizvođač u kontinentalnoj Kini, imamo sjajne marke spo2 senzora, EKG kabela i olovne žice, EKG kabela i olovne žice, NIBP manžetne, IBP kabela, temperaturne sonde, holter kabela i olovne žice, zamjenske medicinske baterije itd.

Popularni tagovi: mindray 7 pin ecg olovna žica aha 5 vodiča, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

stabilna kvaliteta Datascope 5lead EKG kabel, IEC, i...
-

Mindray kompatibilan 12-pinski EKG kabel pretvarača ...
-

Jednokratne ECG Holter žice za jednokratnu upotrebu ...
-

GE Healthcare EKG adapter kabel 3 vodi klip
-

Nihon Kohden jednodijelni EKG kabelski pretvarač
-

AAMI jednodjelni EKG adapter adaptera 3 vodi na pucanje



