
Nihon Kohden 3 IEC vodički EKG kabel
Termin plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 dana (zavisi od vaše količine)
MOQ: 30kom
Opis
Nihon Kohden 3 IEC vodički EKG kabel
Termin plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 dana (zavisi od vaše količine)
MOQ: 30kom
Tehničke specifikacije:
| Tip | EKG kabl |
| Sertifikat | CE / ISO |
| Boja kabla | siva |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Standardni | IEC |
| Dužina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dužina olovnog kabla | 0.9m |
| Proximax konektor | 12-pinski priključak Nihon Kohden, pod uglom |
| Distalni konektor | Klip / pinča / grabber |
| Klasifikacije instrumenata | Klasa II |
| Veličina pacijenta | Odrasli / Pedijatrijski |
| Neto težina | 120g |
| Garancija | jedna godina |

Popularni tagovi: nihon kohden 3 vodič ekg kabela iec, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Mindray EKG kabel 12-pinski konektor za BeneView T5,...
-

Stabilna kvaliteta zraka SHIELDS 5lead EKG kabel, IE...
-

GE 7Lead Ecg Holter EKG kabel SEER Light 2008594-004
-

GE Healthcare Marquette EKG kabelski pretvarač 5 vod...
-

Datascope ECG kabel adaptera 3 vodi klip
-

Nihon Kohden EKG pretvarač 3 vodi na pucanje

