
Jednodijelni EKG kabl kompatibilan s Nihon Kohdenom
Termin plaćanja: T / T, Western Union
Način dostave: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, morskim putem
Vrijeme isporuke: 1-7 radnih dana (ovisi o vašoj količini)
MOQ: 20 kom
Opis
Jednodijelni EKG kabel Nihon Kohden kompatibilan
Kompatibilni model: BSM-2301, BSM-2353, BSM-5100, Višeparametrski noćni monitori BSM-73
Termin plaćanja: T / T, Western Union
Način dostave: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, morskim putem
Vrijeme isporuke: 1-7 radnih dana (ovisi o vašoj količini)
MOQ: 20 kom
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | siva |
| Sertifikat | CE / ISO |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kabelski kabel | 5 vodi |
| Dužina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dužina olovnog kabla | 0.9m |
| Priključak za instrumente | 12-pinski priključak Nihon Kohden, pod uglom |
| Priključak za strpljivi kraj | Snap |
| Veličina pacijenta | Odrasli / Pedijatrijski |
| Standardno | IEC |
| Težina | 300g |
| Garancija | 1 godine |

Popularni tagovi: jednodijelni ekg kabel za nihon kohden, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







