Jednodijelni EKG kabel 12Pin Kompatibilan Nihon Kohden BSM-2301
Termin plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morem
Vrijeme isporuke: 1-7 dana (ovisno o vašoj količini)
MOQ: 30 kom
Opis
Nihon Kohden EKG kabel
Tehničke specifikacije:
| Tip | EKG kabl |
| Certifikat | CE/ISO |
| Boja kabla | siva |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Materijal kabla | TPU jakna |
| Standard | IEC/AHA |
| Dužina kabla za prtljažnik | 2.7m |
| Dužina kabla | 0.9m |
| Proximax konektor | 12-pin Nihon Kohden konektor, pod kutom |
| Distalni konektor | Klip/štip/hvatač |
| Klasifikacije instrumenata | Klasa II |
| Veličina pacijenta | Odrasli/Pedijatrijski |
| Neto težina | 120g |
| Garancija | jedna godina |


opis proizvoda
Dužina: 3,2m
Materijal: TPU
Vodice: 3-voda,5-voda,AHA,IEC,isječak
Tip: jednodelni EKG kabl
Opisi:
Kompatibilan brend: Nihon Kohden
Kompatibilni model: 4101,4103,4111,4113 Life Scope P BSM-2351,2353 Life Scope L BSM-2301,2303 LifeScope I
Karakteristike:
1. Atraktivan omjer cijene i performansi
2. Usklađenost sa ISO13485 & CE
3.IEC i AHA kodiranje bojama je dostupno
4. Vrhunski, netoksičan, protiv smetnji, mekan i izdržljiv TPU kabel
Paket:
Nesterilizacija, pojedinačno pakovanje, 1 kom/vrećica, zatim stavljeno u spoljnu kutiju.



Popularni tagovi: jednodijelni ekg kabel 12pin kompatibilan nihon kohden bsm-2301, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupovina
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Siemens Okrugli 10pin 5lead EKG kabel, IEC / AHA, cl...
-

Nihon Kohden jednodijelni EKG adapter adaptera 5 vod...
-

Nihon Kohden 11-polni EKG kabel adaptera 3 vodi na p...
-

Edan SE-2012 / SE-2003 5 olovni EKG Holter kabel
-

Comen 12 Pins 5 Lead Ecg kabel za CM1200 CM1200B H12...
-

5 vodi 15-pin Mindray EKG kabel sa banana-pinom










