
EEG kablove elektrode Golden Cup
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana (zavisi od vaše količine)
Uvjeti plaćanja: 100% T / T depozit, Western Union
Način dostave: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, morskim putem
MOQ: 5 kom
Opis
EEG kablove elektrode Golden Cup
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana (zavisi od vaše količine)
Uvjeti plaćanja: 100% T / T depozit, Western Union
Način dostave: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, morskim putem
MOQ: 100 komada
Tehničke specifikacije:
| Primjena | Bran EEG medicinska oprema |
| Boja kabla | raznobojan |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Konektor distalni | Din 1.5mm |
| Prečnik čaše | 9.5mm |
| Dužina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dužina olovnog kabla | 1,5m ili prilagođeno |
| Standardno | IEC |
| Garancija | 1 godina |


Popularni tagovi: zlatne čašne eeg kabelske elektrode, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Philips 5lead EKG Wire set sa Snap / Grabber / klip ...
-

Philips M1971a 5lead EKG Wire Set sa Snap / Grabber ...
-

Kvalitetni pozlaćeni bakar EEG elektrode Kabelska / ...
-

Spacelabs Ultraview SpO2 produžni kabel / adapter Ca...
-

Pozlaćena Eeg čašica elektroda, šareni EEG kabel, DI...
-

Non-Oximax Nellcor kompatibilan 7-kontaktni senzor z...

