Silikonska crna negativna ploča za višekratnu upotrebu, utikač, negativna guma
Katalog: ESU
Vrsta proizvoda: Elektrohirurški adapterski kabel
Minimalna količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE/ISO13485
Cijena: po dogovoru
Opis
Višekratna silikonska crna negativna ploča Circuit Mat Line Plug Negative Guma
opis proizvoda
| Kategorija | elektrohirurška ploča za uzemljenje |
| veličina | 145*245*4mm |
| Debljina | 4mm |
| Boja olovnog kabla | crna |
| Ukupna dužina | 3m |
| Garancija | 6 mjeseci |
| Vrsta pakovanja | Torba/kutija |
| Jedinica pakovanja | 1 |
| Patient Size | Odrasli/Pedijatrijski |


Popularni tagovi: višekratna silikonska crna negativna ploča krug mat linijski utikač negativna guma, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







