Fukuda IBP adapter kabel 12-Pin konektor IBP konvertor kabel
Uslovi plaćanja: T/T, Western Union, PayPal
Način isporuke: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moru
Vrijeme lova: 3-7 radni dani
MOQ: 2 pcs
Opis
| Boja kabela | Sivi |
| Promjer kabela | 4 mm |
| Kablovski materijal | TPU Jakna |
| Kategorija | IBP |
| Certifikacije | CE, ISO10993-1, 5, 10 |
| Konektor Distal | Okrugli, 12-Pin konektor, Priklješten |
| Konektor Proksimal | Utah Konektor |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta ambalaže | Torbu |
| Jedinica za pakiranje | 1 |
| Sterilan | Ne |
| Ukupno dužine kabela | 13 ft |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Težina | 0.6lb |
Specifikacija
| Skladištenje i transport Okolina: | 5°C~+40°C |
| Vlažnost: | Operating/Storage/Transport 15% to 95% non condensing Altitude Hiperbarični pritisak 700kPa - 1060kPa |
| Operativna temperatura: | 0°C~+40°C (32 do 104°F) |
| Materijal: | TPU Cable; OD 5mm |
| Moć: | 5V (±10%) |
| Proizvođača | Model |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-5100E, Dynascope DS-5300W, Dynascope DS-5400, Dynascope DS-7001 |

1. Senzor spo2 za višekratnu nuždu/za jedankratnu nuždu
2. Spo2 produžni kabel
3. ECG prtljažnik kabel &leadwire
4. EKG Cable&Accessories
5. EKG elektrode
6. EEG Leadwires sa elektrodama
7. IBP Kabel
8. Zamka za vodu
9. NIBP manžeta/crijevo/konektor
10. Temperaturna sonda
11. Temperaturna sonda interconnect kabel
12. Konektor pretvodnika za jedankratnu nulu
13. Medicinski senzor kisika
14. TOCO i US transdukator
Popularni tagovi: fukuda ibp adapter kabel 12-pin konektor ibp konverter kabel, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupi
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










