IBP adapter adaptera za krvni tlak Mindray invazivne
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Opis
Ako tražite pametni ibp adapter za kablovsku invazivnu energiju, slobodno se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i odličnu uslugu. Budite sigurni da kupujete naše kvalitetne proizvode.
IBP adapter adaptera za krvni tlak Mindray invazivne
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | IBP kabel |
| Boja kabla | siva |
| Dužina kabla | 3m |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Prečnik kabla | 4 mm |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa I |
| Priključak za instrumente | Okrugli, ženski 6-pinski priključak, s ključem |
| Krajnji terminal pacijenta | BD konektor, napajanje svih konektora |
| Težina | 120g |
| Garancija | 1 godine |


Popularni tagovi: mindray invazivni ibp adapter za kablove za krvni pritisak, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti









