
Colin Medical Rechargeable Battery For COLIN BP-88 , BP-308 , BP-88S , BP-508 ,BP-608
Uslovi plaćanja: T/T, Western Union, PayPal
Način isporuke: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moru
Vrijeme lova: 3-7 radni dani
Uzorci su dostupni
Opis
Colin Medical Rechargeable Battery for COLIN BP-88 , BP-308 , BP-88S , BP-508 ,BP-608
Opis proizvoda
| Naziv proizvoda | Medicinska baterija za punjenje |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Ime brenda | Molite-med |
| Certifikacije | CE/ISO |
| Veličina | 143.6*64.3*22.8mm |
| Nominalni kapacitet | 2000mAh |
| Težina | 380g |
| Tip | NI-MH |
| Nominalni napon | 12v |
| QTY ćelije baterije | 10 ćelija |
| Aplikacija | Colin BP-88 , BP-308 , BP-88S , BP-508 ,BP-608 |
| Boja | Crna |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: colin medical rechargeable battery for colin bp-88 , bp-308 , bp-88s , bp-508 ,bp-608 , manufacturers, suppliers, factory, cheap, buy
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







