GE DASH baterija
Katalog: Baterija
Tip proizvoda: GE Dash baterija
Mininum količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE / ISO13485
Cijena: Pregovaranje
Opis
Ako tražite ge dash bateriju, dobrodošli ste da kontaktirate našu tvornicu. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i izvrsnu uslugu. Budite sigurni da kupujete naše kvalitetne proizvode.
GE DASH baterija
Mjesto porijekla:kina
Uslovi plaćanja:100% T / T, Western Union, Paypal
Način dostave:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke:1-3 dana za uzorak, 7-14 dana za veliku narudžbu nakon plaćanja.
Detalji o proizvodu:
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Kompatibilnost | GE DASH baterija |
| Kompatibilni modeli | GE DASH2500, DASH 1800, General Electric / Ge 2023852-029, General Electric / Ge 2500, General Electric / Ge N1082, Međudržavne baterije AMED2250 |
| Certifikati | CE / ISO |
| Boja | Plava |
| Veličina baterije | 117X34X69mm |
| Materijal | NI-MH |
| Težina | 660g |
| Kapacitet | 8000mAh |
| voltaža | 8.4V |
| Tip | Punjiva baterija |
| Paket | pojedinačno pakovanje |
| Garancija | 1 godina |


Popularni tagovi: ge dash baterija, proizvođači, dobavljači, fabrika, jeftini, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti











