
Zamjenski monitor monitora GE Vital Signs SM201-6
Kompatibilno: GE DASH 3000, DASH 4000, DASH 5000, B20 , B30 , B40 , B20I , B30I , B40I , Ohmeda F-FM-01
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Dostupni su uzorci
Opis
Zamjenski monitor monitora GE Vital Signs SM201-6
Mjesto porijekla:kina
Naziv brenda:GE
Certifikat:CE
Kompatibilno:SM201-6
Minimalna količina narudžbe:1kom
Cijena:kao što je objašnjeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
SupplyAbility:600kom nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 215 * 52 * 18,5 mm |
| Nominalni kapacitet | 5200mAh |
| Težina | 330g |
| Tip | LI-ION |
| Nominalni napon | 11.1v |
| Ćelija baterije QTY | 6 ćelija |
| Primjena | GE DASH 3000, DASH 4000, DASH 5000, B20 , B30 , B40 , B20I , B30I , B40I , Ohmeda F-FM-01 |
| Boja | Crna |
| Paket | Individual box |




Popularni tagovi: ge vitalni znakovi monitor za zamjenu monitora sm201-6, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

10,8V litijum-jonska baterija 10,8V kompatibilna za ...
-

Medicinska zamjenska baterija 1900mAh
-

Philips prijenosni punjivi akumulator 453564243501
-

Philips zamjenske punjive baterije za medicinsku opremu
-

Biosvetlobat palica-120002 monitor zamjena baterija
-

Medicinska zamjenska baterija za Biocare Monitor

