Mindray baterije zapečaćene su olovnim 2300mAh biomedicinskim
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Mindray baterije zapečaćene su olovnim 2300mAh biomedicinskim
Mjesto porijekla: Kina
Naziv marke: Mindray
Certifikacija: CE
Broj modela: IPM9800
Minimalna količina narudžbe: 1kom
Cijena: kao što je diskutirano
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Biomedicinske baterije Zaptiveni vod za mindray IPM9800, LCS-1912, PM8000,1030,1050,9030P
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Vodič za ponovno punjenje baterije |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Pomolite se |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 182 * 24,1 * 61 mm |
| Nominalni kapacitet | 2300mAh |
| Težina | 740g |
| Tip | Zaptiveni olovo |
| Nominalni napon | 12v |
| Primjena | Pacijent monitor baterije |
| Boja | Crna |
| Visoka svetlost | ECG Machine baterija, GE Mac 1200 baterija |
| Kapacitet | 2300mAh |
| Broj dela | LCS-1912 |
| Paket | Pojedinačna kutija |


Popularni tagovi: mindray baterije zapečaćene olovnim 2300mah biomedicinskim, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










