Zamjenska baterija za monitor TWSLB-002
Kompatibilno: IM8 , IM8F IM70, IM50 , M50R , Drager Vista 129, IM8B , F2 , M8B, IM8A , IM8B , IM12
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Dostupni su uzorci
Opis
Zamjenska baterija za monitor TWSLB-002
Mjesto porijekla:kina
Naziv brenda:Edan
Certifikat:CE
Kompatibilno:TWSLB-002
Minimalna količina narudžbe:1kom
Cijena:kao što je objašnjeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
SupplyAbility:600kom nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 165,35 * 73,65 * 22,96 mm |
| Nominalni kapacitet | 2600mAh |
| Težina | 258g |
| Tip | LI-ION |
| Nominalni napon | 14.8v |
| Ćelija baterije QTY | 4 ćelije |
| Primjena | Edan IM8, IM8F, IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12 |
| Boja | siva |
| Paket | Individual box |


Popularni tagovi: zamjenska baterija za monitor twslb-002, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Li-ionska baterija 11.1V 2600mAh za Philips VM1 Svi ...
-

Philips sigurnosna kopija baterije medicinskog akumu...
-

"Konk monitor" zamjena baterija CMS6000
-

Pacijent Monitor baterije medicinske opreme za Mindray
-

Edan SD5 SD6 Monitor Replacement Battery FSNH-6XAA2000
-

Edan M3 Vital Signs Monitor Baterija TWSLB-009




