
Nihon Kohden SB-752P EKG baterija za monitor
Kompatibilno: SVM-7501
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Dostupni su uzorci
Opis
Nihon Kohden SB-752P EKG baterija za monitor
Mjesto porijekla:kina
Naziv brenda:Mindray
Certifikat:CE
Kompatibilno:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimalna količina narudžbe:1kom
Cijena:kao što je objašnjeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
SupplyAbility:600kom nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 55 * 67 * 38 mm |
| Nominalni kapacitet | 6600mAh |
| Težina | 287g |
| Tip | li-ion |
| Nominalni napon | 7.2V |
| Primjena | Nihon Kohden SVM-7501 |
| Količina ćelije | 6 Cell |
| Boja | Plava |
| Paket | Individual box |

Popularni tagovi: baterija za monitor nihon kohden sb-752p ecg, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftina, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

10,8V litijum-jonska baterija 10,8V kompatibilna za ...
-

Puni se srži MR-M3538A baterija za ponovno punjenje ...
-

Prepravka baterija medicinske opreme za Mindray
-

Medicinski uređaji Schiller litijum-jonske baterije
-

Philips prijenosni punjivi akumulator 453564243501
-

Paket baterija za medicinsku opremu Mindray PM 9000

