Viasys TBIRD VELA baterija,4kom/pak,originalne ćelije 21542
Primjena: Potrošačka elektronika
Broj modela: Viasys TBIRD
Uslovi plaćanja: T/T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
21542 Viasys TBIRD VELA baterija,4kom/pak,originalne ćelije
cijena je za set (4kom=komplet). ćelije su Sanyo original iz Japana.
Pošto je mašina opremljena sa četiri baterije, preporučujemo kupovinu četiri baterije prilikom kupovine! Efekat je dobar kada su sve četiri nove baterije. (Budući da je unutrašnji otpor stare baterije veliki, većina energije se troši na unutrašnji otpor baterije, što dovodi do zagrijavanja baterije i uzaludnog trošenja energije. Stoga se nove i stare baterije ne smiju koristiti zajedno. )
opis proizvoda
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Brand Name | Pray-med |
| Certifikati | CE/ISO |
| Veličina | 93x67x36mm |
| Nominalni kapacitet | 4500mAh |
| Težina | 579g |
| Tip | NI-MH |
| Nominalni napon | 12v |
| Aplikacija |
Viasys Healthcare T-BIRD , |
| Boja | Plava |
| Paket | Individualna kutija |


Usluge nakon prodaje
1. Garantni period: daćemo zamenu za sve probleme sa kvalitetom na vreme pod normalnim uslovima korišćenja.
2. Ako novi artikli ne mogu raditi s vašim uređajima, poslat ćemo novu zamjenu ili povrat novca na vrijeme.
Popularni tagovi: viasys tbird vela baterija, 4 kom/pak, originalne ćelije 21542, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti









