
Kritika je kompatibilna Spo2 senzor
Uslovi za plaćanje: T/T, Zapadna Unija, PayPal
Metoda isporuke: DHL, TNT, EMS, Fedex, USPONI, preko mora
Vrijeme za vodeći: 3-7 radnih dana
MOQ: 50 PC
Opis
Ako tražite kritičke kompatibilne spo2 senzor, dobrodošli da kontaktirate našu fabriku. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, nudimo vam ne najjeftiniju nego konkurentnu cijenu i odličnu službu. Molim vas, budite uvjereni da kupite naše proizvode.
Kritika je kompatibilna Spo2 senzor
Kompatibilnost: kritike 1100, 2200, 500, 500A 501, 502 serija, 503, 504, 504/P, 504O/P, 504US/P, 507, 507/S, 5070/P, 507E/P/R, 507SD, 508, 509, 581, pjesnik (602-3A), akademik
Uslovi za plaćanje: T/T, Zapadna Unija, PayPal
Metoda isporuke: DHL, TNT, EMS, Fedex, USPONI, preko mora
Vrijeme za vodeći: 3-7 radnih dana
MOQ: 50 PC
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Spo2 senzor |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Brend ime | Moli-med |
| Broj modela | Kritike |
| Certifications | CE/ISO |
| Materijal za kablovsku | TPU |
| Promjer kabla | 4mm |
| Boja kabla | Sivi |
| Konektor Distal | 5-PIN lemo konektor |
| Kontore za povezivanje | Isječak za odrasle |
| Dužine kabla | 3m |
| Pakuje | Pojedinačni čopor |
| Klasifikacija instrumenta | Klase II |
| Svojstva | EKG monitor, ECG mašina |
| Težina | 100g |
| Garanciju | 1 godinu |

Popularni tagovi: kritizirani su kompatibilni spo2 senzor, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







