MASIMO LNC-10 2056 SpO2 senzor za odrasle
Vrijeme za vodeći: 1-7 radnih dana (zavisi od vaše količine)
Uslovi za plaćanje: 100% T/T depozita, Zapadna Unija
Metoda isporuke: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, preko mora
20 PC-A.
Opis
MASIMO LNC-10 2056 SpO2 senzor za odrasle
Kompatibilan model ne. MASIMO LNC-10 2056
Vrijeme za vodeći: 1-7 radnih dana (zavisi od vaše količine)
Uslovi za plaćanje: 100% T/T depozita, Zapadna Unija
Metoda isporuke: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, preko mora
20 PC-A.
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | Sivi |
| Materijal za kablovsku | TPU jakna |
| Promjer kabla | 4mm |
| Konektor instrumenta | 20-PIN crveni Masimo konektor |
| Konektor završnih pacijenata | Isječak |
| Dužine kabla | 3m |
| Veličina pacijenta | Odrasle |
| Težina | 150g |
| Garanciju | 1 godinu |

Popularni tagovi: MASIMO LNC-10 2056 SpO2 senzorski isječak, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Philips 12pin M1190A / m1350B Kompatibilan senzor SpO2
-

Anke ASC-553 okrugli 5-polni senzor za odrasle Clip-...
-

Siemens kompatibilan 7 Pin Spo 2 Senzor sonda sil...
-

Guoteng GT9000 6-pinski pedijatrijski mekani SPO2 se...
-

Masimo 20-pinski senzor za SPO2 za Veterinarni klip
-

Novametrix 7-pinski Neonate Wrap SPO2 senzor



