Mennen Soft SpO2 senzor kabla
Kompatibilno: Mennen
Veličine: Isječak za prste za odrasle, Dječji isječak za prste, Silikon za odrasle, Meki za pedijatrijske silikone, omot za novorođenčad (nedodirljiv), omot za novorođenče (odvojiv)
Original: Guangdong, Kina
Marka: pray-med
Opis
Mennen Soft SpO2 senzor kabla
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | siva |
|---|---|
| Prečnik kabla | 4 cijepanje na 2,5 * 2 mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilno |
| Distalni konektor | Okrugli 8-polni konektor |
| Proksimalni priključak | Dječja meka |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta ambalaže | Torba |
| Jedinica za pakovanje | 1 |
| Veličina pacijenta | Pedijatrijski (15-40Kg) |
| SpO2 tehnologija | Digitalni |
| Sterilni | Ne |
| Ukupna dužina kabla | 3 m |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 150 g |
Značajke:
1 Vrhunski kvalitet, konkurentna cijena, dobar izgled, brza isporuka
2.Materijali konektora i kabela u skladu su sa UL i Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagarantovana, tačno merenje i brz odziv
4. Superiorna fleksibilnost i trajnost
5.Tehnologijski proces: sečenje, zavarivanje, oblikovanje, montaža i ispitivanje
Dostupan je 6.OEM / ODM, prilagodljiv i crtež
7. Primjer uzorka i Mali nalog su prihvaćeni
8.Uvjeti plaćanja: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
9.Načini isporuke: DHL, EMS, UPS ili Fedex
Popularni tagovi: Mennen Soft SpO2 sonda za kabele, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Kontron 7138 Adult Finger Clip SpO2 senzor, 12pin
-

Najbolji Datex-Ohmeda OXY-F4-N Kompatibilan odraslih...
-

Bruker M3 Kompatibilni Adult SpO2 senzor
-

Mindray Masimo 40degree Kompatibilan senzor Pulse Ox...
-

Biolight Digital 5-Pin One Notch Adult SpO2 senzor
-

Spo2 senzor za prste za odrasle prstena za višekratn...

