Mindray IMEC12 kompatibilan 7-pin senzor za spojke za odrasle
Kompatibilni model br. Mindray BeneView T5 / T6 / T8 iPM serija (Mindray tech)
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Opis
Mindray iMEC12 kompatibilan 7-pin senzor za spojke za odrasle
Kompatibilni model br. Mindray BeneView T5 / T6 / T8 iPM serija (Mindray tech)
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | SPO2 senzor |
| Boja kabla | siva |
| Dužina kabla | 3m |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Konektor za instrument | Okrugli 7-pinski konektor, tipkasto |
| Krajnji terminal pacijenta | Klip za odrasle |
| Težina | 120g |
| Garancija | 1 godina |


Popularni tagovi: mindray imec12 kompatibilan 7-polni spo2 senzor za odrasle, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Criticare / CSI Compatible 934SDN SpO2 senzor
-

Izbor senzora MMED100H 300A 6000DP sa 6-pinskim vete...
-

Datascope Accutorr 3/4 SAT 8-pinski senzor za novoro...
-

7-pinski Siemens senzor za SPO2 za veterinarski isječak
-

SpO2 senzor Clip-Anke 553 osjetljiv na datascope
-

Okrugli 7 pin SpO2 senzora Mindray Adapter Kabl SpO2...



