Nihon Kolden višestruki senzor kabla SpO2 sonde
Kompatibilno: Nihon Kolden Life Scope N, monitori za koje je potreban priključak JL-302T, OLV-2700k, OPV-1500
Veličine: isječak za prste za odrasle, dječji isječak za prste, silikonski meki za odrasle, dječiji silikonski meki, omot za novorođenčad (nedodirljiv), omot za novorođenče (odvojiv)
Original: Guangdong, Kina
Marka: pray-med
Opis
Nihon Kolden višestruki senzor kabla SpO2 sonde
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | siva |
|---|---|
| Prečnik kabla | 4 cijepanje na 2,5 * 2 mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilno |
| Distalni konektor | Muški, DB 14-polni priključak |
| Proksimalni priključak | Dječja meka |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta ambalaže | Torba |
| Jedinica za pakovanje | 1 |
| Veličina pacijenta | Pedijatrijski (15-40Kg) |
| SpO2 tehnologija | Nihon Kohden |
| Sterilni | Ne |
| Ukupna dužina kabla | 3 m |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 150 g |
Značajke:
1 Vrhunski kvalitet, konkurentna cijena, dobar izgled, brza isporuka
2.Materijali konektora i kabela u skladu su sa UL i Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagarantovana, tačno merenje i brz odziv
4. Superiorna fleksibilnost i trajnost
5.Tehnologijski proces: sečenje, zavarivanje, oblikovanje, montaža i ispitivanje
6.OEM / ODM dostupni, prilagodljivi i crteži su prihvaćeni
7. Primjer uzorka i Mali nalog su prihvaćeni
8.Uvjeti plaćanja: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
9.Načini isporuke: DHL, EMS, UPS ili Fedex
Popularni tagovi: Nihon Kolden višestruki senzor kablova sa sondom SpO2, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

GE Marquette (Masimo) Kompatibilni SpO2 senzor Pulse...
-

Kompatibilni M1191bl Philips Mp20 8pin SpO2 senzor
-

GE Oximax 11pins Kompatibilni SpO2 Senzor Pulse Oxim...
-

Ne-kompatibilan Direct-Connect SpO2 senzor
-

Nellcor SpO2 sonda direktno kablovski senzor
-

Senzor kabela adaptera za izravno klip za TPU za odr...

