Mindray DB9, silikonski kratki senzor kablova za sondu za prste za odrasle
Kompatibilno: Mindray> Datascope Accutorr 3 SAT, Accutorr 4 SAT, Accutorr Plus, pasoš, pasoš XG
Veličine: isječak za prste za odrasle, dječji isječak za prste, silikonski meki za odrasle, dječiji silikonski meki, omot za novorođenčad (nedodirljiv), omot za novorođenče (odvojiv)
Original: Guangdong, Kina
Marka: pray-med
Opis
Senzor kabla Mindray Short SpO2
Tehničke specifikacije:
| Boja kabla | siva |
|---|---|
| Prečnik kabla | 4 mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilno |
| Distalni konektor | Muški 9-pinski D-sub konektor, dvostrano tipki |
| Proksimalni priključak | Klip za odrasle |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta ambalaže | Torba |
| Jedinica za pakovanje | 1 |
| Veličina pacijenta | Odrasli (> 40 kg) |
| SpO2 tehnologija | Datascope |
| Sterilni | Ne |
| Ukupna dužina kabla | 1 m |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 100g |
Značajke:
1 Vrhunski kvalitet, konkurentna cijena, dobar izgled, brza isporuka
2.Materijali konektora i kabela u skladu su sa UL i Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagarantovana, tačno merenje i brz odziv
4. Superiorna fleksibilnost i trajnost
5.Tehnologijski proces: sečenje, zavarivanje, oblikovanje, montaža i ispitivanje
6.OEM / ODM dostupni, prilagodljivi i crteži su prihvaćeni
7. Primjer uzorka i Mali nalog su prihvaćeni
8.Uvjeti plaćanja: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
9.Načini isporuke: DHL, EMS, UPS ili Fedex
Popularni tagovi: mindray db9 silikonski kratki spo2 sonda za kablove za odrasle, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Kompatibilan kratki kabel za BCI 3401/3303/3300 SpO2...
-

Kompatibilan višekratni 1269 Masimo LNOP DCI senzor ...
-

Nonin Adult Finger Clip SpO2 senzor Ovaj kratak kabe...
-

Nihon Kohden BSM2301 SpO2 senzor za originalne TL-10...
-

Kompatibilan Datascope Adult Finger Clip SpO2 senzor...
-

Nonin 6pin Reusable Spo2 senzor sa 3m

