
DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2 produžni kabel
Termin plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 dana (zavisi od vaše količine)
MOQ: 30kom
Opis
DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2 produžni kabel
Termin plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 dana (zavisi od vaše količine)
MOQ: 30kom
Tehničke specifikacije:
| Tip | NIBP crijevo |
| Sertifikat | CE / ISO |
| Boja kabla | siva |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Dužina kabla | 2.4m |
| Priključak za instrumente | Muški, DB 14-pinski ljubičasti konektor |
| Proksimalni priključak | Ženski 9-pinski D-Sub ljubičasti konektor |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Veličina pacijenta | Odrasli / Pedijatrijski |
| Neto težina | 120g |
| Garancija | jedna godina |

Popularni tagovi: produžni kabel doc-10 oximax nellcor spo2, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Nihon Kohden OPV-1500 JL-900P SpO2 produžni kabel / ...
-

Kompatibilan Mek MP150 Mp110 SpO2 produžni kabel / a...
-

Nonin 8604 Kompatibilni SpO2 adapter / produžni kabel
-

Kompatibilni HP Philips M1900B SpO2 adapter kabel / ...
-

Philips 8-pinski kompatibilni SpO2 adapterski kabel ...
-

Nihon Kohden Compatible Spo 2 produžni kabel

