Mindray SpO2 produžni kabel 7 pin-0010-30-42737
Broj dela: Mindray 0010-30-42737
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Mindray SpO2 produžni kabel 7 pin-0010-30-42737
Opis proizvoda:Ext-kabel, 8ft, okrugli 7p> DB9F, kompatibilan za NELLCOR senzor i 0010-S
Kompatibilno za:Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, MEC 12, MPM, PM 6800, pasoš 12, pasoš 8
Spo2 tehnologija:Mindray modul
OEM P / N:0010-30-42737
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Spo2 adapter kabel |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Broj dela | PSN0125 |
| Naziv marke | Pomolite se |
| Certifikati | CE / ISO |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Boja kabla | siva |
| Konektor za instrument | Okrugli, 7-pinski konektor sa ključem |
| Spojni bočni konektor | Ženski DB 9 Pin |
| Dužina kabla | 2.4m |
| Pakovanje | Odvojeni paket sa PE kesom |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Svojstva | EKG monitor, EKG mašina |
| Težina | 100g |
| Garancija | 1 godina |


Popularni tagovi: mindray spo2 produžni kabel 7 pin-0010-30-42737, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Kompatibilan Masimo LNC MAC-395 14pin SpO2 adapter /...
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) adapter...
-

Kompatibilni HP Philips M1900B SpO2 adapter kabel / ...
-

Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, A8.adapter Cable
-

GE Oximax Kompatibilni SpO2 adapter / produžni kabel...
-

RVS-100 kompatibilni kabl za proširenje Spo2



