Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem modul Siemens Spo2 produžni kabel
Termin plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 dana (zavisi od vaše količine)
MOQ: 30kom
Opis
Ako tražite sirecust 630 / sirecust 700 / sirem modul siemens spo2 produžni kabel, slobodno se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i odličnu uslugu. Budite sigurni da kupujete naše kvalitetne proizvode.
Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem modul Siemens Spo2 produžni kabel
Termin plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 dana (zavisi od vaše količine)
MOQ: 30kom
Tehničke specifikacije:
| Tip | Spo2 produžni kabel |
| Sertifikat | CE / ISO |
| Boja kabla | siva |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Dužina kabla prtljažnika | 2.4m |
| Proximax konektor | 10-polni okrugli |
| Distalni konektor | DB9 žensko |
| Klasifikacije instrumenata | Klasa II |
| Veličina pacijenta | Odrasli / Pedijatrijski |
| Neto težina | 150g |
| Garancija | jedna godina |

Popularni tagovi: sirecust 630 / sirecust 700 / sirem modul siemens spo2 produžni kabel, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










