Temperaturna sonda za višekratnu upotrebu - 6600-0628-700 Kompatibilna Datex Ohmeda
Kompatibilno sa: 2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, Inkubatori za opštu negu (GC), Ohio nega za dojenčad (IC), grijači za dojenčad Panda
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
MOQ: 50 kom
Opis
Temperaturna sonda za višekratnu upotrebu - 6600-0628-700 Kompatibilna Datex Ohmeda
Kompatibilno sa: 2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, Inkubatori za opštu negu (GC), Ohio nega za dojenčad (IC), grijači za dojenčad Panda
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorak je dostupan
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Temperaturna sonda |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Pomolite se |
| Certifikati | CE / ISO |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Prečnik kabla | 4mm |
| Boja kabla | siva |
| Distalni konektor | Muški, mono utikač |
| Proksimalni priključak | Senzor kože |
| Dužina kabla | 3m |
| Pakovanje | Pojedinačno pakovanje |
| Klasifikacija instrumenata | Klasa II |
| Svojstva | EKG monitor, EKG mašina |
| Težina | 80g |
| Garancija | 1 godina |

Popularni tagovi: temperaturna sonda za višekratnu upotrebu - 6600-0628-700 kompatibilni datumx ohmeda, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

YSI700 Kompatibilna sonda za temperaturni senzor
-

Temperaturna sonda za jednokratnu uporabu Datex Ohmeda
-

Kompatibilni temperaturni adapter temperature Health...
-

Ročna Esphagealna temperatura kompatibilna za Philips
-

Kompatibilna Welch Allyn temperaturna sonda
-

Dvostruki senzor za temperaturu GE Marquette kompati...



