
YSI 400 Kompatibilna površina sonde za temperaturu
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Opis
YSI 400 Kompatibilna površina sonde za temperaturu
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 1-7 radnih dana
MOQ: 30 kom
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Temperaturna sonda |
| Boja kabla | siva |
| Dužina kabla | 3m |
| Kabelski materijal | TPU jakna |
| Prečnik kabla | 4 mm |
| Priključak za instrumente | Muški, mono utikač |
| Krajnji terminal pacijenta | Senzor kože |
| Težina | 120g |
| Garancija | 1 godine |
| Temp NTC serija | 25℃@2.525k |

Popularni tagovi: ysi 400 kompatibilna temperatura sonde za temperaturu, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

senzor temperature za Philips 21078A Factory Supply
-

Senzor temperature temperature kompatibilnog sa Mindray
-

Senzor za temperaturu za jednokratnu uporabu Datex O...
-

Senzor temperaturne sonde Philips kompatibilan
-

Temperaturna sonda za jednokratnu upotrebu za Datex ...
-

Air Shields dječja sonda za temperaturu kože i površine

