
Comen EKG mašina baterija CM100
Kompatibilno: CM100BAT, KM-1000, JHOTA-99N-00
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Dostupni su uzorci
Opis
Comen EKG mašina baterija CM100
Mjesto porijekla:kina
Naziv brenda:Comen
Certifikat:CE
Kompatibilno:CM100BAT, KM-1000, JHOTA-99N-00
Minimalna količina narudžbe:1kom
Cijena:kao što je objašnjeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
SupplyAbility:600kom nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 56x65x14mm |
| Nominalni kapacitet | 2200 mAh |
| Težina | 110g |
| Tip | LI-ION |
| Nominalni napon | 14.4v |
| Primjena |
COMEN CM100, CM-100, CM300 |
| Količina ćelije | 4 Cell |
| Boja | Plava |
| Paket | Individual box |
Popularni tagovi: comen ecg baterija za stroj cm100, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







