Nihon Kohden defibrilator medicinske opreme
Kompatibilan: Nihon Kohden ECG-930K EK-7511 TEC-7521K ECG-9320G
Uslovi za plaćanje: T/T, Zapadna Unija, PayPal
Metoda isporuke: DHL, TNT, EMS, Fedex, USPONI, preko mora
Vrijeme za vodeći: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Nihon Kohden defibrilator medicinske opreme
Mjesto porijekla: Kina
Brend ime:Nihon Kohden
Sertifikacija: CE
Model nuMbEr: TEC-7521K
Kvantitet za minimalnu narudžbu: 1pc
Cijena: kako smo se dogovorili
Vrijeme isporuke: 1-3 radnim danima
Sposobnost snabdevanja: 600pcs nedelja
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Medicinska baterija. |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Brend ime | Moli-med |
| Certifications | CE/ISO |
| Veličina | 98 * 79 * 55mm |
| Nominalni kapacitet | 2900mAh |
| Težina | 990g |
| Tip | Zapečaćeni olovo |
| Nominalna voltaža | 12V |
| Aplikacija | NIHON KOHDEN TEC-7500 ECG-9522P TEC-7511F, TEC-7511G, TEC-75 11K, TEC-7511R TEC-7521F, TEC-7521G, TEC-7521K, TEC-7521R, TEC-7531F, TEC-7531G, TEC-7531K, TEC-7531R, QM-501D, QI-911E, QI-912E, BR-911D, BR-912D, BR-913D, KD-901E, KH-801D |
| Boja | Plava |
| Paket | Pojedinačna kutija |



Popularni tagovi: nihon kohden defibrilator za medicinske opreme, proizvođače, dobavljače, fabriku, jeftinu, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










