Nihon Kohden medicinske baterije za defibrilator
Kompatibilno: Nihon kohden NKB-301V TEC-5500 5521 5531 5600 7600 Za defibrilator
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Nihon kohden medicinske baterije za defibrilator
Mjesto porijekla: Kina
Naziv marke: Nihon Kohden
Certifikacija: CE
Broj modela: HRX 23/43
Minimalna količina narudžbe: 1kom
Cijena: kao što je diskutirano
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Sposobnost snabdevanja: 600kom / nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Pomolite se |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 115 * 48 * 45 mm |
| Nominalni kapacitet | 3000mAh |
| Težina | 585G |
| Tip | NI-MH |
| Nominalni napon | 12V |
| Primjena | NIHON KOHDEN: CardioFax M TEC-5500, TEC-5521, TEC-5521C, TEC-5521E, TEC-5521K, TEC-5531, TEC-5531C, TEC-5531E, TEC-5531K, TEC-5600, TEC-5601, TEC-5621, TEC-5631, TEC-7600, TEC-7621, TEC-7631, TEC-7621C, TEC-7621E, TEC-7621K, TEC-7631C, TEC-7631E, TEC-7631K, TEC-7641, TEC-7651, TEC-7700, TEC-7721, TEC-7731, TEC-7721C, TEC-7721E, TEC-7721K, TEE-7731C, TEC-7731E, TEC-7731K, TEC-7741, TEC-7751, ECG-1350, ECG-1350A, ECG-1350C, ECG-1350P, ECG-2350, EKG-2340, EKG-2320 |
| Boja | Bijelo |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: nihon kohden medicinske baterije za defibrilator, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










