Dolazi Li-ion Vital Signas Baterija Monitor STAR8000E
Kompatibilno: Comen STAR8000E, STAR-8000E, M2000A
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Ako tražite nadopunjene vitalne znakove za praćenje baterije star8000e, slobodno se obratite našoj tvornici. Kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, ponudit ćemo vam ne najjeftiniju, ali konkurentnu cijenu i odličnu uslugu. Budite sigurni da kupujete naše kvalitetne proizvode.
Dolazi Li-ion Vital Signas Baterija Monitor STAR8000E
Mjesto porijekla:kina
Naziv marke:Comen
Certifikat:CE
Kompatibilno:022-000084-00, LIV111C2200S01B
Minimalna količina porudžbine:1kom
Cijena:kao što je objašnjeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
SupplyAbility:600kom / nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Pomolite se |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 54,2 * 65,7 * 18,1 mm |
| Nominalni kapacitet | 2600mAh |
| Težina | 380g |
| Tip | li-ion |
| Nominalni napon | 11.1v |
| Baterija QTY | 3 ćelije |
| Primjena | ComenSTAR8000E, STAR-8000E, M2000A |
| Boja | Plava |
| Paket | Pojedinačna kutija |

Popularni tagovi: vitalni znakovi kompanije lien ion prate bateriju star8000e, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










