Mindray Baterije za medicinsku opremu punjive
Kompatibilno: Mindray D5 D6 022-00012-00 Defibrilator LI34I001A
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Mindray Baterije za medicinsku opremu punjive
Mjesto porijekla:kina
Naziv marke:Mindray
Certifikat:CE
Broj modela:Mindray D5 D6 022-00012-00 Defibrilator LI34I001A
Minimalna količina porudžbine:1kom
Cijena:kao što je objašnjeno
Vrijeme isporuke:1-3 radna dana
Sposobnost snabdevanja:600kom / nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Pomolite se |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 173 * 64,11 * 47,19 mm |
| Nominalni kapacitet | 6600mAh |
| Težina | 900g |
| Tip | LI-ION |
| Nominalni napon | 14.8V |
| Primjena | D5, D6, Z5 (ultrazvučni aparat), Z6 DP-50, DP-50T, DP-50Vet Ultrazvučna mašina |
| Boja | Siva |
| Paket | Pojedinačna kutija |


Popularni tagovi: mindray baterije za medicinsku opremu punjive, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti









