Baterije za medicinsku opremu EKG Cardiocare 2000
Kompatibilno: BIONET EKG cardiocare 2000, Cardio 7 EKG3000
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način dostave: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vreme trajanja: 3-7 radnih dana
Uzorci su dostupni
Opis
Baterije za medicinsku opremu EKG Cardiocare 2000
Mjesto porijekla: Kina
Naziv marke: BIONET
Certifikacija: CE
Broj modela: Cardiocare 2000
Minimalna količina narudžbe: 1kom
Cijena: kao što je diskutirano
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Sposobnost snabdevanja: 600kom / nedeljno
Tehničke specifikacije:
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | Pomolite se |
| Certifikati | CE / ISO |
| Kompatibilno | Korea BIONET EKG300012 BIONET EKG cardiocare 2000, Bionet Cardiotouch 3000, Cardio Touch 3000.Cardio 7 Bionet America Inc CardioTouch 3000 EKG monitor |
| Veličina | 142 * 29 * 5 mm |
| Nominalni kapacitet | 4200mAh |
| Težina | 450g |
| Tip | NI-MH |
| Nominalni napon | 12V |
| Primjena | Ecg monitor i monitor pacijenta |
| Boja | zeleno |
| Paket | Pojedinačna kutija |


Popularni tagovi: baterije za medicinsku opremu ekg cardiocare 2000, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftine, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti









