Nova 3-pinska temperaturna sonda Medix DIR-10 za odrasle/pedijatriju/neonate
Katalog: Temperatura
Vrsta proizvoda: Temperaturna sonda
Minimalna količina narudžbe: 1kom
Certifikacija: CE/ISO13485
Cijena: po dogovoru
Opis
3-pinska nova sonda za temperaturu Medix DIR-10 za odrasle/pedijatriju/novorođenčad
| Cable Color | siva |
|---|---|
| Prečnik kabla | 4 mm |
| Cable Material | TPU jakna |
| Kategorija | Temperatura |
| Certifikati | CE, ISO |
| Kanal | Single |
| Distalni konektor | Okrugli, 3-pinski konektor, sa ključem |
| Proksimalni konektor | Senzor kože |
| Bez lateksa | Da |
| Vrsta pakovanja | Torba |
| Patient Size | Odrasli/Pedijatrijski/Neonate |
| Tip otpornika | NTC serija |
| Sterilno | br |
| Temp NTC serija | NTC/R25=2.252K |
| Temperaturni opseg | 77-113° F (25-45° C) |
| Ukupna dužina kabla | 3m |
| Garancija | 12 mjeseci |


podsjetnik:
kada odaberete sondu za medicinsku temperaturu, pažljivo provjerite sljedeće točke:
da li je konektor medicinske sonde za temperaturu zaista kompatibilan sa vašim monitorom?
da li je terminal za pacijente pravi tip koji želite?
isporučuje se i: medicinska sonda za temperaturu za pedijatriju, sa konektorom za kožu/jednjak/retal, konektor za jednokratnu upotrebu.
I medicinske sonde za temperaturu za mnoge različite marke.
Popularni tagovi: nova medix dir-10 3-pin temperaturna sonda za odrasle/pedijatrijsku/neonatalnu, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupiti
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

GE žirafa / Omnibed / Panda višekratnu kože sonda za...
-

Senzor temperature temperature kompatibilnog sa Mindray
-

Temperaturna sonda za jednokratnu upotrebu za Datex ...
-

YSI 400 Kompatibilna površina sonde za temperaturu
-

Drager Air Shields kompatibilna temperaturna sonda z...
-

Drager zračni štitnik Sonda za višekratnu upotrebu



