
12V 2300mAh UT4000APRO Baterija za elektrokardiograf Medicinska baterija za Goldway
Kompatibilno: CONTEC CMS6000 , HMS6500
Uvjeti plaćanja: T / T, Western Union, Paypal
Način otpreme: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, morskim putem
Vrijeme isporuke: 3-7 radnih dana
Dostupni su uzorci
Opis
| Ime proizvoda | Medicinska punjiva baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Marka | Molite-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Veličina | 178X34X66mm |
| Nominalni kapacitet | 2300mAh |
| Težina | 920g |
| Tip | Zapečaćeni olovo |
| Nominalni napon | 12v |
| Primjena | Goldway philips ESCHMANN UT4000A pro |
| Boja | Plava |
| Paket | Individual box |
Kompatibilnost
| Goldway philips | ESCHMANN UT4000A pro |
FAQ
P: Gdje je vaša tvornica?
O: Naša tvornica se nalazi u Shenzhenu u Kini.
P: Da li ste trgovačka kompanija ili vaša kompanija ima svoju tvornicu?
O: Imamo vlastitu tvornicu i možemo također istraživati proizvode.
P: Kako se vaša fabrika ponaša u pogledu kontrole kvaliteta?
O: Kvalitet je prioritet. Služba za kontrolu kvaliteta sa profesionalnim stručnjakom za osiguravanje kvaliteta pridaje veliku važnost kontroli kvaliteta od samog početka do kraja.
P: Koliko traje vaše vrijeme isporuke?
O: Obično 1-3 radna dana za probnu narudžbu, 3-5 radnih dana za redovnu narudžbu, 7-14 radnih dana za rutinsku narudžbu, u skladu s tačno količinom.
P: Koji su vaši uslovi plaćanja?
O: 100% unaprijed, T / T, Paypal, Western Union, Money gram.
još naših predmeta:
Spo2 senzor za višekratnu upotrebu / za jednokratnu upotrebu
Spo2 produžni kabel
EKG kabel prtljažnika& olovni vod
EKG kabel&pojačalo; Pribor
EKG elektrode
EEG olovne žice s elektrodama
IBP kabel / jednokratni IBP pretvarač
Zamka za vodu
NIBP manžetna / crijevo / priključak
Sonda za temperaturu
Medicinska baterija i O2 ćelija
TOCO i američki pretvarač, fetalni dopler13. Pulsni oksimetar
Popularni tagovi: 12v 2300mah ut4000apro baterija za elektrokardiograf medicinska baterija za goldway, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftino, kupuju
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







