Li-polimer Rechargeable Vital Signs Monitor Zamjenska baterija za CONTEC CMS6000 7.4V 3800mAh
Kompatibilno: CONTEC CMS6000,HMS6500
Uslovi plaćanja: T/T, Western Union, PayPal
Način isporuke: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moru
Vrijeme lova: 3-7 radni dani
Uzorci su dostupni
Opis
Li-polimer Rechargeable Vital Signs Monitor Zamjenska baterija za CONTEC CMS60007.4V 3800mAh
Mjesto porijekla:Kini
Ime brenda:Contec
Certifikacija:CE
Kompatibilan:CONTEC CMS6000,HMS6500
Minimalna količina za narudžbu:1pcs
Cijenu:kako se raspravljalo
Vrijeme isporuke:1-3 rada dana
Sposobnost snabdevanja:600pcs / sedmica
Opis proizvoda
Tehničke specifikacije:
| Naziv proizvoda | Medicinska baterija |
| Mjesto porijekla | Guangdong, Kina |
| Ime brenda | Molite-med |
| Certifikacije | CE/ISO |
| Veličina | 72*59*17,5mm |
| Nominalni kapacitet | 3800mAh |
| Težina | 156g |
| Tip | lLi-Polimer |
| Nominalni napon | 7.4v |
| QTY ćelije baterije | 2 ćelije |
| Aplikacija | CMS6000,HMS6500 |
| Boja | Plava |
| Paket | Pojedinačna kutija |
Kompatibilnosti
| CONTEC | CMS6000,HMS6500 |

Faq
Q: Gdje vam je tvornica?
O: Naša fabrika se nalazi u Shenzhenu, Kina.
Q:Jeste li trgovačka kompanija ili vaša kompanija ima svoju fabriku?
O:Imamo vlastitu fabriku i možemo raditi i istraživanje proizvoda.
Q: Kako vaša fabrika radi u vezi kontrole kvaliteta?
O: Kvalitet je prioritet. QC odjel sa profesionalnim specijalistom za obezbeđenje kvaliteta pridaju veliku važnost kontroli kvaliteta od samog početka do samog kraja.
Q: Koliko je vaše vrijeme isporuke?
O: Općenito 1-3 radni dani za probni nalog, 3-5 radnih dana za regularni red, 7-14 radni dani za veliki red, prema tačnoj količini.
Q: Koji su vam uslovi plaćanja ?
O: 100% unaprijed, T/T, PayPal, Western Union, Money gram.
nase vise stavki :
Senzor spo2 za višekratnu nuždu/za jelo
Spo2 produžni kabel
ECG prtljažnik kabel &leadwire
EKG Cable&Accessories
EKG elektrode
EEG Leadwires sa elektrodama
IBP kabl/IBP IBP transdukator za 1000000000000000000000000000000000
Zamka za vodu
NIBP manžeta/crijevo/konekor
Temperaturna sonda
Medicinska baterija i O2 ćelija
TOCO i US transdukator, fetus Doppler13.Pulsni oksimetar
Popularni tagovi: li-polimer punjivi vitalni znakovi monitor zamjenska baterija za contec cms6000 7.4v 3800mah, proizvođači, dobavljači, fabrika, jeftino, kupi
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti










